Golf Patron Tour 2018 zahájena

04 22

Nedělním turnajem začala letošní série Golf Patron tour 2018. Nádherné počasí připomínalo spíš léto, než apríl a sníh, který na hřišti ještě před 15ti dny ležel.  I dosahované výsledky odpovídaly spíše plné sezoně než 1. letošnímu turnaji.

72 účastníků turnaje jistě ocenilo kvalitu hřiště a vítězové i nové ceny od našich partnerů. Všichni vítězové obdrželi originální skleněné trofeje - misky od Sklárny Novotný (partner pro celou letošní tour). Turnaj se odehrál pod patronací společnosti ProQuip - prémiovou Skotskou značkou a zároveň světovým leaderem ve výrobě  funkčního golfového oblečení do deště a větru. Již přes 30 let je značka ProQuip preferovaným oblečením do deště pro Ryder Cupové týmy (poprvé si ji vybral americký tým Jacka Nicklause v roce 1983). Mezi cenami tak byly funkční trika, pouzdra na scorecard i poukázky na odběr zboží 500 a 1 000 Kč.

Své výherce našly i losované ceny – triko PROQIUP s logem letošního Ryder Cupu, poukaz na Školu bezpečné jízdy z Autodromu Sosnová a zapůjčení automobilu MTX ROADSTER. Poslední dvě ceny budou losovány na všech turnajích letošní tour.

Tak přijďte zkusit štěstí na příštím turnaji 1.5 by Bidfood a oslavit Svátek práce a Den zamilovaných na golfu.

Hezkou hru