Propozice 2020

Propozice Golf Patron Tour 2020

I. Celkové hodnocení

hrajeme stableford (dále jen stbl. body) – 11 turnajů,
nejlepší výsledek (stbl. body) z prvních 10 turnajů se škrtá a do pořadí se započítává 2. – 6. nejlepší výsledek (získané stbl. body) z těchto 10 turnajů
+ 2 bonusové body za vítězství ve vložených soutěžích (Nearest to the pin, Longest drive muži/ženy) ze všech odehraných turnajů
+ 1 bonusový bod za každý odehraný turnaj v rámci celé tour
+ počet stbl. bodů zahraných v závěrečném turnaji – FINÁLE TOUR – přepočítaný koeficientem 1,5 (bonusové body, získané v závěrečném turnaji se počítají s koeficientem 1,0)

II. Vložené soutěže do jednotlivých turnajů

Longest drive Ženy/Muži
Nearest to the pin – společná
Hole in one

III. Vyhodnocení jednotlivých turnajů a celoroční tour (zařazení do kategorie se řídí hcp při vstupu do tour)

Kategorie I. hcp 0 – 14,0
Kategorie II. hcp 14,1 – 24,0
Kategorie III. hcp 24,1 – 36
Kategorie IV. hcp 37 – 54

Nejlepší dítě – do věku nedovršených 18ti let při vstupu do tour (odměněny budou první tři děti)

Nejlepší Muž/Žena – V rámci jednotlivých turnajů GPT počet ran – aktuální HCP, v celoročním hodnocení teoreticky nejlépe zahrané kolo 18 jamek – výběr nejlépe zahraných jednotlivých jamek v rámci GPT – HCP při finále GPT. Hodnocen bude vždy pouze nejlepší Muž/Žena.

„Eklektik“ – o nejlepší teoretické kolo zahrané proti osobnímu paru. Při rovnosti bodů o pořadí rozhoduje lepší výsledek na parech 3, dále 4 a dále 5. Při rovnosti rozhodne los.

V každé kategorii budou vyhodnoceni první 3 hráči s nejvyšším získaných počtem bodů s výjimkou kategorie IV. hcp 37 – 54, kde bude ohodnocen pouze jeden hráč s nejvyšším počtem bodů.

Pořadí hráčů v jednotlivých kategoriích se určí dle čl. I. Celkové hodnocení.

V případě rovnosti pořadí podle celkem absolutně získaných bodů bude pořadí na dalších hodnocených místech určeno vyšším počtem bonusových bodů, získaných z vložených soutěží (longest drive, nearest to the pin), v případě rovnosti i nadále rozhodne o pořadí vyšší počet bonusových bodů, získaných za účast na jednotlivých turnajích, v případě rovnosti i nadále rozhodne los.

Soutěžní výbor GPT


Golf Resort Česká Lípa® Copyright © 2024. All Rights Reserved.

Golf Resort Česká Lípa