Pobytové balíčky

Plánuteje golfový výlet, dovolenou s rodinou nebo romantický víkend?

V našem hotelu nabízíme možnost zakoupení zvýhodněných pobytových balíčků nejen pro golfisty. Pobytové balíčky lze využít v pracovní i víkendové dny. 

V případě zájmu můžete pobytové balíčky rezervovat telefonicky, emailem nebo přes naše stránky. Po vybrání data a pokoje Vám rezervační systém nabídne sekci doplňkové služby, ve které najdete i pobytové balíčky. https://www.grcl.cz/ubytovani/rezervace-ubytovani/

GOLFOVÉ BALÍČKY:

COME AND PLAY

Golfový pobytový balíček pro 2 osoby zahrnující ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior se snídaní + hrací fee na 18 jamek pro 2 osoby + 1x buggy.

Cena: 4 500 Kč

COME AND PLAY EXTRA

Golfový pobytový balíček pro 2 osoby zahrnující ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior se snídaní + 2x hrací fee na 18 jamek pro 2 osoby + 1x buggy. 

Cena: 6 600 Kč

23

COME AND RIDE A BIKE

Pobytový balíček pro 2 osoby zahrnující ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior se snídaní + po dobu pobytu zapůjčení elektrokol

Cena 4 900 Kč

COME AND STAY

Golfový pobytový balíček pro 2 osoby zahrnující ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior se snídaní + hrací fee na 18 jamek pro 2 osoby + 1x buggy + tříchodová večeře s lahví vína (výběr dle nabídky)

Cena: 5 700 Kč


Golf Resort Česká Lípa® Copyright © 2024. All Rights Reserved.

Golf Resort Česká Lípa