Klubový kalendář 2019

Kalendář soutěží a turnajů členů Golf Clubu Česká Lípa rok 2019
     
  GOLF PATRON TOUR  
  DĚTSKÉ TURNAJE/SOUTĚŽE  
  DOSPĚLÍ SOUTĚŽE  
  DĚTSKÝ KEMP  
     
Termín Název akce Místo konání
6. 4. so Zahajovací Texas Scramble dvojic Česká Lípa
19. - 22. 4. pá - po Klubový zájezd Golf Resort Bad Griesbach, Německo Bad Griesbach
27. 4. so Golf Patron tour 1 Česká Lípa
28. 4. ne Golf Sever tour Ypsilon
4. 5. so Tréninkové kolo na kvalifikaci družstev mládeže M16 Myštěves
5. 5. ne Golf Patron tour 2 Česká Lípa
8. 5. st Foursome Česká Lípa
11. 5. so Kvalifikace družstev mládeže M16 - Pohár klubů Myštěves
12. 5. ne Golf tour Sever Grabštejn
19. 5. ne Golf Patron tour 3 Česká Lípa
26. 5. ne Dětská tour Severovýchod Malevil
1. 6. so Golf Patron tour 4 Česká Lípa
8. - 9. 6. so - ne 2. liga 1. a 2. kolo Východ A - muži Liberec Machnín
8. - 9. 6. so - ne 1. liga 1. a 2. kolo Východ - ženy Šilheřovice
16. 6. ne Golf Patron tour 5 Česká Lípa
22. 6. so Noční turnaj na 9 jamek Česká Lípa
30. 6. ne Golf Patron tour 6 Česká Lípa
1. - 5. 7. po - pá Dětský kemp I. Česká Lípa
7. 7. ne Dětská tour Severovýchod Grabštejn
13. 7. so Golf Patron tour 7 Česká Lípa
14. 7. ne Golf Sever tour Malevil
20. 7. so Foursome Česká Lípa
22. 7. po Cvičné kolo na Kvalifikaci družstev mládeže M14, CH18, D18 - Pohár klubů Lázně Bohdaneč
23. 7. út Kvalifikace družstev mládeže M14, CH18, D18 - Pohár klubů Lázně Bohdaneč
26. - 28. 7. pá - ne 2. liga 3. kolo, Play-off - Východ A - muži Lázně Bohdaneč
26. - 28. 7. pá - ne 1. liga 3. kolo, Play-off - Východ - ženy Ypsilon
2. - 3. 8. Národní golfová tour mládeže Česká Lípa
5. - 9. 8. Dětský kemp II. Česká Lípa
10. 8. so Golf Patron tour 8 (PJ Masters) Česká Lípa
11. 8. ne Dětská tour Severovýchod Ypsilon
13. - 16. 8. út - pá Národní mistrovství ČR - družstva M 16 finále (v případě postupu z kvalifikace 11. 5.) Beřovice
17. 7. so Klubový výlet na D+D Real jako diváci evropského turnaje Albatross
18. 8. ne Golf Sever tour Liberec Machnín
20. - 22. 8. út - čt Národní mistrovství ČR - družstva 14 + 18 finále (v případě postupu z kvalifikace 23. 7.) Čeladná Old Course
25. 8. ne Dětská tour Severovýchod Liberec Machnín
1. 9. ne Golf Patron tour 9 Presidentscup Česká Lípa
7. 9. so Golf Patron tour 10 - spojeno s CZDGA Česká Lípa
14. 9. so Mistrovství clubu + Česká Lípa
22. 9. ne Dětská tour Severovýchod Česká Lípa
29. 9. ne Dětská tour Severovýchod - finále Lázně Bohdaneč
5. 10. Golf Patron tour 11 Česká Lípa
6. 10. Golf Sever tour Česká Lípa
12. 10. Golf Patron tour 12 - finále Česká Lípa