FINÁLE GOLF PATRON TOUR BY ITTEC

V sobotu 8. 10. se u nás konal poslední finálový turnaj ze série celoroční klubové Golf Patron Tour, tentokrát pod patronací Ittecu, našeho dodavatele techniky. Vloženou soutěž o nejpřesnější odhad rychlosti greenu tentokrát vyhráli hráči dva s přesným odhadem 9,1. Byli to Martin Gorčík a David Rautner, gratulujeme. Velká gratulace patří také vítězům jednotlivých kategorií Kamile Ajšmanové, Evě Studničkové, Tomáši Janečkovi a Marku Kučerovi, kteří získali originální skleněné trofeje od Sklárny Novotný a krásné ceny od patrona turnaje.

Tímto turnajem známe také celoroční výsledky. Vítězem v kategorii nejlepší dítě se stal David Tomášek a krásnou cenu dostal od společnosti Konica Minolta. V kategorii eklektik se vítězi stali Matin Gorčík a Tenesi Karakaneva a štědré vouchery na nákup dostali od společnosti TeeTime Store.HCP 36,1-54 byla kategorie, ve které zvítězila Anna Špindlerová, v kategorii HCP 24,1-36 zvítězil Lukáš Kučera, Tomáš Kolč zvítězil v kategorii HCP 14,1-24 a v kategorii PRO-14 zvítězil opět David Tomášek. Všem patří velká gratulace za jejich celoroční výkon a odměna je samozřejmě také neminula. Vítězové si vybírali z bohatých cen od celoročních partnerů turnaje- Hotel Port, 22NET, Čištění Profi, Golf Planet a Hotel Morris.Všechny výsledky najdete zde: https://www.grcl.cz/…/golf…/prubezne-vysledky-gpt-2022/ . My vše hráčům děkujeme za skvělý turnaj a budeme se opět těšit na „Patron“ 2023!!